Krmení

Dnes jsem byl po delší době nakupovat krmení pro rybičky, tentokrát jsem prozkoumal víc krmiv než posledně a vybral výrobky značky Tetra. Konkrétně Tetra Mil, Tetra Pleco Wafer a pro zpestření krmení Tetra Menü.

Něco málo detailů ke krmení z webu výrobce – www.tetra.cz

  • Tetra Min 200g (1l) – Kompletní krmivo pro všechny druhy okrasných ryb zaručující dlouhý a zdravý život Vašim rybičkám. Nová formule zaručuje průzračně čistou vodu. S patentovanou BioActive formulí – pro dlouhý a zdravý život vašich ryb; obsahuje více než 40 vysoce kvalitních surovin; pečlivě vybraná směs obsahující vysoce kvalitní živiny s vitamíny, minerály a stopovými prvky; je velmi dobře přijímáno všemi druhy okrasných ryb; Snadné dávkování s dávkovacím víčkem v balení 100 ml a 250 ml.
  • Tetra Pleco Wafer 64g (250ml) – Kompletní krmivo pro býložravé ryby žijící u dna. Pevné plátky s cennou spirulinou pro býložravé ryby žijící u dna ( jako například Ancistrus, Plecostomus, L -sumci); plátky pozvolna měknou, dané ryby je dokonale zpracují, a proto se voda nekalí; přizpůsobeno jejich stravovacímu návyku.Kompletní krmivo pro býložravé ryby žijící u dna. Pevné plátky s cennou spirulinou pro býložravé ryby žijící u dna ( jako například Ancistrus, Plecostomus, L -sumci); plátky pozvolna měknou, dané ryby je dokonale zpracují, a proto se voda nekalí; přizpůsobeno jejich stravovacímu návyku.
  • Tetra Menü 105g (250ml) – Čtvero různých druhů vloček v samostatných dílech pro hravou zábavu při krmení. Čtyři oddělené, odlišné druhy vloček: žluté vločky podporují zdravý růst, hnědé zvyšují odolnost vůči nemocem a nákazám, zelené vločky dodávají vitalitu a červené zlepšují plodnost; selektivní krmení vám umožní výběr mezi energií, růstem, vitalitou a rostlinnou stravou.

Dříve jsem používal krmení od firmy Sera, tedy:

  • Sera Vipan 75g (312,5 ml)
  • Sera Vipachips 90g (250 ml)

Při krmení krmivy Sera jsem měl pocit, že Vipan moc mým rybičkám nechutná. Pevné Vipachips kolikrát také zůstávaly na dně až do rána.

Věřím, že krmení Tetra bude chutnat a rybky budou jen růst a množit se 🙂 na rozdíl od šneků, ti se mi přemnožili a jejich denní vybírání je povinnost.

This entry was posted on 30.8.2010 at 19.40 and is filed under krmení, nákupy (Tags: , , ). You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

 

  • stránky

  • Základní informace

  • Štítky