Podložka pod akvárium

aneb první nákupy. Dnes jsem se byl projít do jednoho pražského obchodu s chovatelskými potřebami – Miga.cz který sídlí na Praze 10 a hlavně mají otevřeno až do 19 hod.

Nakoupil jsem podložku pod akvárium s označením A-11913 o rozměrech 100 x 40 cm, tloušťka je 4 mm. Jedná se o pěnovou podložku na bázi PE-polyethylenu. Cena podložky – 205 Kč.

Podložka slouží především k vyrovnávání nerovností a také k tepelné izolaci. Snižuje možnost prasknutí skla.

Zkrátit podložku na potřebnou velikost a usadit pod akvárium už byl jen detail.

Hlavním důvodem návštěvy kamenného obchodu byla potřeba se rozhlédnout po tom co se může hodit, ale i udělat první nákup a zahájit zakládání akvária. Z eshopu si člověk sice udělá představu, ale není nad to věci vidět opravdu tak jak jsou. Nepříjemným překvapením bylo zjištění, že na prodejně jsou ceny znatelně vyšší, čehož jsem na webu nevšiml.

Oproti jiným E-shopům provozujeme také kamennou prodejnu, takže nehrozí riziko, že by si u nás zákazník nakoupil zboží a v případě pozdější reklamace by již E-shop a celá naše firma neexistovala, protože kamenný obchod je vázán na jisté smlouvy a závazky. Další velkou výhodou je to, že zákazník může objednat zboží přes internet a zboží si přijít prohlédnout a vyzvednout do naší prodejny a pokud se mu zboží líbilo na obrázku a v popisu, ale nelíbí se mu v naší prodejně, když jej vidí živě, tak může zboží odmítnout, případně si vybrat jiné. Navíc zboží v prodejně předvedeme a seznámíme zákazníka s jeho obsluhou, což v E-shopu dost dobře není možné. Ceny v kemenné prodejně a v eshopu jsou rozdílné, proto pokud chcete zboží za internetovou cenu, je potřeba udělat elektronickou objednávku a zboží je možné vyzvednout až po potvrzení že je zboží připravené k vyzvednutí.

This entry was posted on 31.3.2010 at 23.11 and is filed under ostatní (Tags: ). You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Podložka pod akvárium”

Leave a Reply

 

  • stránky

  • Základní informace

  • Štítky